پی سی

خط ریش یا… خط اشک ابرقهرمان ؟؟ - پی سی

همین تیرماه بود که استودیو نیو، بعد از ابرقهرمان اولش کوهنورد، دومین ابرقهرمان خود، محیطبان نیواح را رونمایی کرد.


این کاراکتر با موهای قرمز، توجه ها را به خود معطوف کرد، در حالی که اکثریت نظر مثبتی داشتند و این کاراکتر را دوست دارند، برخی هم به نقد ظواهر این ابرقهرمان جدید پرداختند. شاید برای عده ای این طبیعی باشد که وقتی هنوز شخصیت کاراکتر را نمی‌شناسیم از روی ظواهر او را قضاوت کنیم.
یکی از انتقادها به مدل ریش این کاراکتر بود، که عده ای آنرا ریشی نه ایرانی بلکه مدلی انگلیسی می دانستند.

قبل از اینکه به سراغ سرنخ جدیدی که از این کاراکتر توجه مان را جلب کرده بریم، این خبر را می‌دهیم که پیرو تحقیقات ما این مدل ریش، انگلیسی نیست، در کل، این مدل ریش اصلا جایی مدل باب و مدی نبوده از اینرو بیش از پیش این کاراکتر را خاص کرده، چون اون بیرون کسی با این مدل ریش رفت و آمد نمی‌کند چون معمول نیست.

روز گذشته به مناسبت روز ملی یوزپلنگ، استودیو نیو، آگهی مبنی بر تخفیف سه روزه (https://mohitbaan.com/product/book-of-memories-v-1) اولین کتاب از این کاراکتر را در کانال تلگرامی خود [email protected] منتشر کرد. پیش از اینکه ادامه دهم، اگر کتاب را تا بحال نخریده اید، بهتر است همین الان این کار را بکنید، چون علاوه بر کیفیت جذاب تصاویر کتاب، با توجه به قیمت اصلی کتاب، این تخفیف یک فرصت خوب برای خریدش با قیمت پایین تر، نزدیک به نصف قیمت است!

برگردیم به مطلب، در این آگهی، شاید برخلاف انتظار ما، که عادت داریم شاید ابرشروری مثل جوکر فقط گریم کند، اینجا نیواح، ابرقهرمان و شخصیت اصلی با گریمی ساده که در واقع ریشش آنرا تکمیل‌ می کند دیده می شود.
قبلا تصاویر رونمایی و تصویر روی جلد کتاب بطور واضح بریدگی ریش را نشان میداد ولی اشکی که از چشمان محیطبان در این آگهی جاری شده، چهره او را به تمثیلی از یوز شبیه کرده است، تشبیهی هر چند دردناک برای یک محیطبان که یادآور دغدغه حیات برای سایر موجودات بر روی این کره آبی را دارد اما با این موضوع هم بی ارتباط نیست که این ابرقهرمان در رشته پارکور سابقه دارد و همه می‌دانیم عنصر اصلی این ورزش سرعت است. عنصر حیات یوز. پس همراهی این چند نکته، منسجم و مفاهیم مرتبطی را منتقل می‌کنند که خط ریش، در واقع رد عبور اشکهای او شاید بدلیل دغدغه، عشق و دلشکستگی اش برای حیات همه، بعنوان یک محیطبان است.

شما چه نظری دارید؟ با ما در میان بگذارید. آیا میتوانید قدرت‌های دیگری برای این ابرقهرمان پیشگویی کنید؟

بازدید : - بار دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاريخ : 1 سپتامبر 2020 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.