پی سی

چالش‌ها و طریقه‌ی آزاد کردن اسکین نیمار در بازی Fortnite - پی سی

نیمار جونیور، فوتبالیست مشهور برزیلی سرانجام به عنوان یک اسکین جدید به بازی Fortnite اشاره شد. بازی‌بازان با داشتن بتل پس فعلی، واجد شرایط برای انجام یک سری چالش‌ها به منظور باز کردن اسکین نیمار خواهند بود. در این بخش به مواردی که برای بدست آوردن پوسته‌ی نیمار نیاز است، پرداخته شده است.

چالش‌های نیمار جونیور در Fortnite

اسکین مخفی نیمار همانند شخصیت‌های Predator, Wolverine و موارد دیگر شامل چالش‌های پاداش مخصوص بازی‌بازان برای تکمیل کردن خواهد بود. با انجام این کار، آیتم‌های تزئینی مربوط به نیمار آزاد می‌شوند. در بخش زیر، لیست کاملی از چالش‌های پیش‌روی شما و همچنین اولین نگاهی به آیتم‌های تزئینی قفل شده که می‌توانید آن‌ها را آزاد کنید، قرار داده شده است.

  • صحبت با یک بازیکن فوتبال جزیره: گفتگو با یکی از این شخصیت‌ها به عنوان پاداش به شما با اسباب بازی توپ فوتبال و بنر نیمار جونیور داده می‌شود.
  • ۳ ماموریت از بازیکنان فوتبال جزیره را انجام دهید: این امر صفحه‌ی بارگذاری Matador را باز می‌کند.
  • ۵ ماموریت از بازیکنان فوتبال جزیره را انجام دهید: این کار منجر به آزاد شدن لباس نیمار می‌شود.
  • در نقش نیمار، اسباب بازی توپ فوتبال را از فاصله ۵۰۰ متری بندازید: این امر تروفی Back Bling را آزاد می‌کند.
  • در نقش نیمار، با اسباب بازی توپ فوتبال گل بزنید: این امر Jaguar Strike Pickaxe را آزاد می‌کند.
  • در نقش نیمار، سه حریف را از بین ببرید: Shhh Emote آزاد می‌شود.

علاوه بر این چالش‌های جدید، کامل کردن ماموریت‌های Epic (چالش‌های بنفش) در طول فصل باعث باز شدن پاداش‌های اضافی نیمار جونیور می‌شود که از جمله‌ی آن می‌توان به لباس تیم ملی برزیل با رنگ‌های جدید اشاره کرد. استفاده از Shhh Emote نیمار را به شکل و استایل اولیه‌ی خود تبدیل می‌کند.

جام نیمار جونیور

به مناسبت اضافه شدن نیمار به بازی Fortnite، اپیک گیمز در تاریخ ۲۸ آوریل میزبان یک جام مخصوص نیمار است که به بازی‌بازان این فرصت را می‌دهد تا یک کفش فوتبال واقعی با طراحی سفارشی الهام گرفته از فرم اولیه‌ی نیمار جونیور را بدست آورند. این مسابقات در بخش‌های انفرادی برگزار می‌شود. بازی‌بازان همچنین می‌توانند در Spinner Takes All Emoticon جدید به عنوان بخشی از مسابقات برنده شوند.

نیمار جونیور در Creative Mode

نیمار جونیور علاوه بر ورود به حالت بازی Flagship به همراه پوما به عنوان شریک حامی خود به Fortnite Creative اضافه می‌شود. د بین ۲۷ آوریل الی ۴ مه بازیکنان می‌توانند از Welcome Hub با موضوع پاریس که توسط خالقان انجمن Kryw و Iscariote ساخته شده است، دیدن کنند. بعد از آزاد کردن توپ فوتبال از اولین ماموریت نیمار جونیور، بازی‌بازان می‌توانند آن را با خود به زمین فوتبال جدید بیاورند.

همچنین یک حالت رقابتی ۸ در برابر ۸ بازی‌باز نیز با عنوان Go Crazy در Creative Mode ارائه می‌شود. با حذف کردن بازی‌بازان می‌توانید طلا بدست آورده و از آن برای باز کردن موارد قابل ارتقا و پاداش‌های ویژه برای خود و تیمتان استفاده کنید.

بازدید : - بار دسته بندی : PC ، PlayStation 4 ، Xbox One X/S ، اخبار بازی تاريخ : 30 آوریل 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.