پی سی

بازی‌های رایگان ماه نوامبر سرویس اکس‌باکس لایو گلد معرفی شدند - پی سی

شرکت مایکروسافت به تازگی عناوین رایگان ماه آینده‌ی مشترکین سرویس اکس‌باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) را با انتشار یک تریلر معرفی کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا علاوه بر تماشای این ویدئو، نگاهی به زمان در دسترس قرار گرفتن بازی‌های حاضر در این لیست برای مشترکین سرویس اکس‌باکس لایو گلد داشته باشیم.

سرویس اکس‌باکس لایو گلد در ماه نوامبر ۲۰۲۰ (آبان-آذر ۱۳۹۹) همانند اکثر ماه‌ها میزبان چهار بازی رایگان است که دو عدد از آن‌ها مربوط به عناوین نسل هشتمی و دو عدد دیگر نیز مربوط به آثار نسل ششم و هفتم کنسول‌های اکس‌باکس می‌شوند که البته شما می‌توانید با استفاده از قابلیت پشتیبانی از کنسول‌های نسل قبل این بازی‌ها را برروی کنسول نسل هشتمی (و به‌زودی نهمی) اکس‌باکس خود تجربه کنید. شما می‌توانید در ادامه ویدئویی را که شرکت مایکروسافت در رابطه با بازی‌های رایگان ماه نوامبر سرویس اکس‌باکس لایو گلد در کانال یوتیوب (YouTube) خود به اشتراک گذاشته است را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

شما در ادامه نام این چهار اثر و زمان رایگان شدنشان را مشاهده خواهید کرد.

  • بازی Maid of SkerAragami: Shadow Edition : این اثر از تاریخ ۱ نوامبر (۱۱ آبان) تا ۳۰ نوامبر (۱۰ آذر) در دسترس مشترکین اکس‌باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت.
  • بازی !Swimsanity : این بازی از تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۶ آبان) تا ۱۵ دسامبر (۲۵ آذر) در دسترس مشترکین اکس‌باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت.
  • بازی Full Spectrum Warrior : این عنوان نسل ششمی از تاریخ ۱ نوامبر (۱۱ آبان) تا ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) در دسترس مشترکین اکس‌باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت.
  • بازی LEGO Indiana Jones : این اثر نسل هفتمی از تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۶ آبان) تا ۳۰ نوامبر (۱۰ آذر) در دسترس مشترکین اکس‌باکس لایو گلد قرار خواهد گرفت.

مشترکین سرویس اکس‌باکس لایو در صورت دریافت این آثار در تاریخ‌های مشخص شده، قادر خواهند بود تا زمانی که مشترک این سرویس شرکت مایکروسافت هستند، به تجربه‌ی عناوین مذکور بپردازند.

در نهایت از شما می‌خواهیم تا نظر خود را در رابطه با کیفیت بازی‌های رایگان ماه نوامبر سرویس اکس‌باکس لایو گلد با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

بازدید : - بار دسته بندی : Xbox 360 تاريخ : 31 اکتبر 2020 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.